HAKKIMIZDA

2000 yılında Mustafa Serdaroğlu tarafından Gebze’de kurulmuştur. Kuruluşundan 2006 yılına kadar Onur Mimarlık adı altında faaliyetlerini sürdürmüş bu yıldan sonra ise Onurart Mimarlık adını alarak şu anki haline ulaşmıştır.


Sanayi ve konut projeleri ile uygulamaları üzerine uzmanlaşmış olan firmamızın çalışmaları coğrafi olarak Gebze bölgesinde (Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası) yoğunlaşmıştır. Projelerinde fonksiyonel tasarımı öne çıkarması, bölgedeki organize sanayi bölgeleri üzerine derin tecrübe ve bilgi birikimi, geniş referans geçmişi ve en önemlisi de dürüstlüğü ve benimsediği etik prensipleri firmamızı öne çıkaran önemli faktörlerdendir. Bunun yanında Onurart Mimarlık topluma ve çevreye karşı olan sorumluluklarının farkındadır ve her işine bu bilinç ile yaklaşır.


Tüm bu özellikleriyle OnurArt Mimarlık müşterilerine sorun çözme odaklı, kaliteli hizmet sunarak, proje başlangıcından sonuna kadar onların yanında durur. Onurart Mimarlık olarak değerli müşterilerimize olan taahhütlerimizi en iyi şekilde yerine getirerek uzun yıllar karşılıklı güven ve işbirliği ile yolumuza devam etmeyi amaçlıyoruz.

EKİBİMİZ

Mustafa SERDAROĞLU
Nedret SERDAROĞLU
Nilüfer Alaşıklık BOZKURTOĞLU
Süleyman ARABACI
Onur Serdaroğlu
Deniz Akar
Bünyamin Akar

Bize Ulaşın!

H. Halil Mah. 1210 Sk. No: 21/5 41400 Gebze / KOCAELİ

+90 262 644 88 89

+90 532 678 54 27

info@onurart.com

Pazartesi / Cuma 9:00 - 18:00